06 دی 1399

اتاق کودک و نوجوان علاوه بر سرویس خواب باید از کمد دیواری مناسبی نیز برخوردار باشد. کمد دیواری ها امروزه نقش پر رنگی را در خانه ایفا می کنند و نمی توان خانه ای را بدون کمد دیواری تصور کرد. یکی از بخش های مهم کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان بخش آویز لباس ها می باشد. کمد دیواری یکی از اجزای دکوراسیون اتاق است که تاثیر چشمگیری بر روی زیبایی اتاق خواب دارد به همین دلیل باید اهمیت ویژه ای به آن داده شود. حال از ما سوال می شود بهترین طرح کمد دیواری کودک و نوجوان کدام است؟ بهترین طرح کمد دیواری برای اتاق کودکان و نوجوانان با توجه به نوع دکوراسیون آن ها تعیین می شود که در ادامه به صورت دقیق تر به این مبحث پرداخته می شود تا شما به صورت اصولی بتوانید مناسب ترین طرح را برای اتاق خواب فرزندان خود انتخاب کنید.

جذاب ترین رنگ برای کمد دیواری کودک و نوجوان

امروزه کمدهای دیواری دارای طیف رنگی بسیار گسترده ای است و شما شاهد تنوع رنگی بسیار زیبایی در بازار خواهید بود. بهترین رنگ برای کمد دیواری کودک و نوجوان به سلیقه و نوع دکوراسیون هر فرد بستگی دارد و نمی توان تاثیر جنسیت را نیز در انتخاب رنگ ها نادیده گرفت. همچنین کمد دیواری کودک و نوجوان در مدل ها و طرح های متنوعی نیز وجود دارد و شما می توانید با توجه به روحیات فرزند خود مناسب ترین طرح را خریداری کنید. در صورتی که تخصصی در این زمینه ندارید توصیه می شود که از افراد باتجربه کمک گرفته تا با انتخاب صحیح و اصولی علاوه بر افزایش زیبایی و جذابیت دکوراسیون، باعث ایجاد حس مثبت در روحیات فرزندتان شوید.

حتما مطالعه شود : جدیدترین کابینت آشپزخانه کدام طرح می باشد؟

رنگ برای کمد دیواری کودک و نوجوان

کمد دیواری کودک و نوجوان

طراحی دکوراسیون می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی روحیات افراد بگذارد و کمد دیواری یکی از اجزای دکوراسیون است که تاثیر بسیاری بر روی زیبایی محیط دارد. کمد دیواری ها آشفتگی و به هم ریختگی اتاق را از بین برده و به آن نظم می دهد. ابعاد و تعداد طبقات کمد دیواری به متراژ اتاق و میزان لوازم موجود در آن بستگی دارد و شما می توانید کمد دیواری را به گونه ای طراحی کنید که تمامی لوازم و وسایل اتاق در آن جای شود. کمد دیواری کودک و نوجوان دارای رنگ ها و مدل های گوناگونی است و به راحتی می توان آن را با سایر اجرای اتاق هماهنگ کرد. ولی باید این نکته را متذکر شویم که نباید طرح و رنگ کمد دیواری را ساده تلقی کرده و در انتخاب آن سهل انگاری کنید زیرا طرح و مدل کمد دیواری بر روی نظم اتاق و جذابیت دکوراسیون تاثیر بسیاری دارد.

انواع ریل کمد دیواری کدام می باشد ؟ برای اطلاع از این موضوع می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

بهترین طرح کمد دیواری برای اتاق پسر

همان طور که می دانید کمدهای دیواری در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شود که نوع و کیفیت هر کدام با دیگری متفاوت است. مدل و طرح کمد دیواری اتاق پسرانه باید با سرویس خواب و رنگ دیوارهای اتاق هماهنگی داشته باشد تا هارمونی بسیار زیبایی را ایجاد کند. بهترین طرح کمد دیواری پسرانه به نوع اتاق و سلیقه هر فرد بستگی دارد. از آن جا که کودکان و نوجوانان دارای لوازم و وسایل های بسیاری است باید طرح کمد دیواری به گونه ای باشد که تمامی لوازم در آن به خوبی جای گیرد و از ایجاد شلوغی و آشفتگی در اطراف اتاق جلوگیری شود. از طرح های فانتزی پسرانه می توانید برای اتاق خواب فرزندتان استفاده کنید که طرح و مدل آن به روحیات فرزند شما بستگی دارد و معمولا رنگ طرح های کمد دیواری پسرانه به رنگ های آبی، سبز و از این قبیل رنگ ها می باشد.

طرح کمد دیواری پسرانه

بهترین طرح کمد دیواری برای اتاق دختر

دخترها معمولا اهمیت بسیاری به لوازم و وسایل خود می دهند و دارای تعداد لباس بیشتری هستند به همین دلیل طرح کمد دیواری اتاق دختران باید به گونه ای باشد که تمامی لوازم در آن جای گیرد. همچنین از آن جا که دخترها از روحیه لطیف تری برخوردار هستند معمولا از طرح های فانتزی بسیار زیبایی برای کمد دیواری استفاده می شود تا با روحیه آن ها سازگاری داشته باشد. علاوه بر آن برای کمد دیواری دخترانه از رنگ هایی همچون صورتی، بنفش و این طیف رنگی استفاده می شود. بهترین طرح کمد دیواری دخترانه معمولا طرح های عروسکی و یا نزدیک به طبیعت و بر اساس سن و سال و روحیه فرد می باشد تا بتواند تاثیرات مثبتی بر روحیه آن ها بگذارد. شما می توانید بهترین طرح کمد دیواری دخترانه را در سایت ما مشاهده کرده و در صورتی که طرح و رنگ خاصی را در نظر دارید به صورت دلخواه آن را سفارش دهید.

تفاوت میان کابینت ممبران با کابینت ام دی اف در چه چیزی می باشد؟

طرح کمد دیواری دخترانه

در این مطلب اطلاعاتی راجع به انواع کمد دیواری مناسب برای کودک و نوجوان در اختیارتان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان عالی به نظر رسیده باشد شما می توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات نظر خودتان را راجع به پروژه های گروه طراحان جوزی بیان کنید.توجه داشته باشید این امکان برای تان به وجود آمده است که می توانید دکوراسیون منزل تان را به صورت اقساطی تعویض نمایید و نو کنید به همین خاطر شما می توانید با مراجعه کردن به قسمت های کابینت اقساطی از تخفیف های فصلی بهره مند شوید.