Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jouzcabi/public_html/wp-content/themes/jozikabinet/page-texttt.php on line 1
کمد دیواری پذیرایی - جوز کابینت | ساخت انواع کمد دیواری ریلی، لولایی، باکسی و چهارچوبی
کمد دیواری پذیرایی
توضیحات اولیه

کمد دیواری نقش به سزایی در خانه های ما دارد و علت این امر این است که از فضای خانه چیزی را کم نمی کنند، همچنین با یک پارتیشن بندی و طبقه بندی مناسب می توان بسیاری از وسایل را در آن جا داد که این امر باعث مرتب تر شدن خانه شما می شود.

توضیحات بیشتر

کمد دیواری داخل پذیرایی

کمد دیواری نقش به سزایی در خانه های ما دارد و علت این امر این است که از فضای خانه چیزی را کم نمی کنند، همچنین با یک پارتیشن بندی و طبقه بندی مناسب می توان بسیاری از وسایل را در آن جا داد که این امر باعث مرتب تر شدن خانه شما می شود.

یک کمد دیواری خوب در پذیرایی می تواند خیلی به شما کمک کند، بنابراین در انتخاب متریال و نوع کمد دیواری خود باید نهایت دقت را داشته باشید. باید جای این کمد دیواری ها را طوری در نظر بگیرید که به دکوراسیون منزل شما کمک کند.

در این مطلب می خواهیم شما را با این نوع از کمد دیواری آشنا کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

کمد دیواری پذیرایی

کمد دیواری

 

طراحی کمد دیواری پذیرایی

گاهی در هنگام طراحی دکوراسیون خانه قسمت هایی از فضای پذیرایی خانه بدون استفاده و خالی می ماند، که معمولا در قسمت های قناصی یا تو رفتگی های خانه می باشند. این مکان ها بهترین انتخاب برای ایجاد یک کمد دیواری می باشند.

این کمد دیواری به شما این امکان را می دهد تا بتوانید لباس ها و وسایل خود را در آن بگذارید و هم نمای زیبایی به پذیرایی خود بدهید.

کمد های دیواری پذیرایی دارای دو نوع زیر می باشند :

  • کمد دیواری با درب ریلی
  • کمد دیواری با درب لولایی

 

که  انتخاب هر کدام از آن ها به فضای شما بستگی دارد.

همچنین شما می توانید این کمد ها را طوری طراحی کنید، که مانند یک بوفه برای شما کار کنند و بتوانید ظروف تزئینی خود را در آن به نمایش بگذارید.

رنگ کمد دیواری

شما می توانید این کمد ها را به نحوی رنگ کنید که بهترین هارمونی را با وسایل و دکوراسیون منزل شما تشکیل دهد، این بدان معنی است که دست شما در انتخاب رنگ کاملا باز است و می توانید رنگ مورد علاقه خود را به راحتی انتخاب کنید.

جنس مواد سازنده کمدهای دیواری پذیرایی

چون این کمد ها استفاده روزانه دارند و مدام در دید همه قرار دارند سعی کنید تا بهترین متریال را برای ساخت آن انتخاب کنید. موادی مانند ممبران می تواند مفید باشد.

قیمت کمد دیواری پذیرایی

این عامل به طور کامل به بودجه و فضایی که در اختیار دارید و همچنین تعداد طبقات و کشوهایی که مد نظرتان است بستگی دارد. پس حتما بودجه و فضای خود را مشخص کنید.

استفاده چند منظوره از این کمدها

در خانه هایی که کمبود فضا دارند این کمد ها را به صورت چند منظوره طراحی می کنند. به این صورت که هم کتاب خانه و هم لباس و همچنین یک یا دو تخت تاشو در آن قرار می دهند.

 

کمد دیواری پذیرایی

کمد دیواری

 

در پایان این مطلب از توجه شما کاربران عزیز بی نهایت سپاس گذاریم و امیدواریم که بهره کافی را از این مطلب برده باشید، همچنین می توانید برای دیدن انواع کمد دیواری، سفارش و راهنمایی به سایت ما مراجعه کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نظر خود را در مورد این مطلب بفرمایید
کابینت جوزی با 20 سال فعالیت
برای داشتن کابینت آشپزخانه ای زیبا ، با کیفیت و منحصر بفرد با ما تماس بگیرید.
09128407018
تماس با ما