قیمت کابینت ممبران
توضیحات اولیه

کابینت ممبران چند وقتی است که بین مردم طرفدار پیدا کرده است ما در این مقاله قیمت کابینت ممبران را در سال 2020 به شما می گوییم. دلیل محبوبیت کابینت ممبران طرح ها و ویژگی های این نوع کابینت می باشد، البته که انتخاب یک کابینت خوب برای آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در مقاله های قبلی ما به معرفی کابینت ممبران پرداخته ایم و در آن مزایای و معایب و رنگ های موجود این کابینت را توضیح داده ایم.

توضیحات بیشتر

کابینت ممبران چند وقتی است که بین مردم طرفدار پیدا کرده است ما در این مقاله قیمت آن را در سال 2020 به شما می گوییم. دلیل محبوبیت این نوع کابینت طرح ها و ویژگی های این نوع کابینت می باشد، البته که انتخاب یک کابینت خوب برای آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قیمت کابینت ممبران

 

کابینت ممبران

 

اما بحث بعدی که در مورد این نوع کابینت ها لازم است، درباره آن اطلاعات داشته باشید، قیمت این کابینت ها و نحوه قیمت گذاری آن ها می باشد. این موضوع به شما کمک می کند تا در هنگام خرید با آگاهی کامل اقدام کنید و بازیچه دست نصابان و فروشنده های کابینت نشوید. در ادامه با ما همراه باشید تا این اطلاعات را به طور تمام و کمال در اختیارتان قرار دهیم.

حتما بخوانید: کابینت آشپزخانه

یک مثال کوچک برای چرایی دانستن این اطلاعات

فرض کنید که شما به چند کابینت سازی مراجعه می کنید، قیمت همگانی کابینت متری 900 هزار تومان می باشد، ولی یکی از کابینت سازها به شما می گوید که با شما متری 800 هزار تومان حساب می کند، به ظاهر که قیمت کمتری را به شما اعلام کرده ولی حقیقت ماجرا چیست؟

به عنوان مثال : اگر آشپزخانه شما 10 متر کابینت بخورد، شما روی 8 میلیون تومان حساب باز می کنید. اما باید بدانید که قیمت کابینت شما بیشتر از این ها می شود، زیرا فقط طول کابینت نیست که قیمت تمام شده را تعیین می کند، بلکه عواملی مانند طرح، ابعاد و متریال نیز بر روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارد. در اینجا شما نیاز پیدا می کنید تا نحوه قیمت گذاری این کابینت ها را بدانید.

چگونگی قیمت گذاری کابینت ممبران

نحوه محاسبه قیمت به این صورت است که یک متر طولی این کابینت را در نظر می گیرند. ولی این مورد را باید در نظر داشته باشید، که قیمت کابینت های زمینی با کابینت های دیواری متفاوت است.

 

قیمت کابینت ممبران

 

اندازه گیری آن ها هم به این صورت است که با متر از ابتدا تا انتهای کابینت را اندازه گیری می کنند، سپس قیمت تاج، زیرچراغی، پایه استیل و یراق آلات مانند دستگیره ها، ریل ساچمه ای، جک و… نیز بر قیمت کابینت ها اضافه می شود.

البته عواملی مانند نوسانات بازار ارز و عوامل سیاسی نیز باعث تغییر قیمت این کابینت ها می شوند. حتی نمی توان ادعا کرد که قیمت های یک روز با روز دیگر برابر باشد، بنابر این برای اطلاع دقیق حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد و به شما در انتخابتان کمک کرده باشد. ازهمراهی شما عزیزان متشکریم.

 

مشاهده گالری

کابینت جوزی با 20 سال فعالیت

شما یک طراح هستین و یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید به متن های برخورده اید که با نام لورم ایپسوم شناخته می‌شوند.

09128407018
تماس با ما