11 آبان 1399

اپن جزیره آشپزخانه یکی از مدرن ترین اجزای طراحی شده برای آشپزخانه است که برای خانه های لوکس و مجلل مورد استفاده قرار می گیرد. مدل اپن جزیره در کنار طرح و رنگ کابینت آشپزخانه در جذابیت دکوراسیون منزل و دیگر اجزای خانه شما نقشی اساسی ایفا می کند. به همین دلیل باید در انتخاب طرح و مدل آن بسیار دقت نمایید.

اپن جزیره آشپزخانه شیک و مدرن

جزیره آشپزخانه چیست؟

جزیره آشپزخانه در واقع همانند کابینت ها بوده و در مرکز و یا گوشه ای از آشپزخانه قرار می گیرد و علاوه بر زیبایی، کارایی بسیاری نیز دارد. از اپن جزیره آشپزخانه می توانید برای جدا کردن فضای بین آشپزخانه و سالن پذیرایی منزل استفاده کرد. در اصل می توان گفت که اپن جزیره آشپزخانه همان کارایی اپن های قدیمی را داشته با این تفاوت که یک سری کارایی جدیدی نیز به آن افزوده شده است. جزیره های آشپزخانه مصرفی چند منظوره داشته و از آن می توانید به عنوان اپن، میز ناهار خوری، پارتیشن، کابینت و … استفاده کنید.

در صورتی که به دنبال جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه کوچک  هستید می توانید با مراجعه کردن به قسمت های مربوطه از مدل های جدید لذت ببرید.

جزیره آشپزخانه کلاسیک

جزیره آشپزخانه ثابت

اکثر جزیره های آشپزخانه به صورت ثابت در مرکز آشپزخانه واقع می شود و جلوه ای زیبا به آشپزخانه می دهد. افزودن گاز و سینک ظرفشویی باعث افزایش کارایی جزیره های ثابت خواهد شد.

جزیره آشپزخانه متحرک

جزیره های متحرک برای آشپزخانه های کوچک بسیار ایده آل است. این جزیره ها دارای پایه بوده و می توان آن را جابجا کرد و به همین دلیل نمی توان بر روی آن سینک و گاز نصب نمود.

جزیره آشپزخانه دوبل

جزیره های دوبل گزینه ای عالی برای آشپزخانه های بزرگ می باشد. شما می توانید بر روی این جزیره ها سینک ظرفشویی و گاز نصب کنید و همچنین برای دورهمی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای این که از جدید ترین کابینت آشپزخانه اطلاعاتی بدست آورید می توانید به قسمت های مربوطه از سایت مان مراجعه نمایید.

برای خرید انواع کمد دیواری جدید در سال 2021 به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

اپن جزیره آشپزخانه باز

اپن های باز به گونه ای طراحی شده اند که از بیرون فضای داخلی آشپزخانه دید داشته و این کار به بزرگ تر شدن آشپزخانه کمک می کند. این اپن ها هزینه بیشتری در مقایسه با سایر مدل ها دارد.

اپن جزیره آشپزخانه مدرن

اپن های مدرن یکی از پرطرفدارترین نوع اپن های جزیره می باشد. این اپن ها تغییر و تحول چشمگیری را در دکوراسیون خانه ایجاد می کند و از آن جا که دارای تعداد زیادی قفسه است می توانید تمامی لوازم آشپزخانه را به راحتی در آن جای دهید.

جزیره اشپزخانه مدرن

اپن جزیره آشپزخانه کلاسیک

معمولا اپن های کلاسیک دارای طراحی ساده با رنگ های خنثی هستند که جذابیت چشمگیری به فضا آشپزخانه می بخشد. در این اپن ها می توان از انواع مدل های کابینت ام دی اف و یا انواع سنگ های نما استفاده کرد.

مدل جزیره آشپزخانه کلاسیک و شیک

اپن جزیره آشپزخانه کاتیج

اپن های مدل کاتیج دارای تمی شاد و ساده بوده و از ابزارهای آنتیک و قدیمی در ساخت آن استفاده می شود. این محصول دارای تعداد زیادی کشو و قفسه بوده وشما می توانید لوازم خود را درون آن جای دهید.

در صورتی که شما اطلاع آن چنانی از کابینت انزو ندارید می توانید تمام نکات فنی و قیمت این نوع کابینت را در قسمت های مربوطه مطالعه نمایید.

مدل جزیره آشپزخانه کاتریج

برای تماس با طراحان کابینت جوزی تنها لازم است با شماره تلفن 09128407018 تماس حاصل کنید.  بهترین کیفیت و قیمت انواع کابینت آشپزخانه را از ما بخواهید.

در صورتی که ویژگی های کابینت های گلاس را نمی دانید می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.