09 آبان 1399

چه مدل کابینتی برای آشپزخانه کوچک است؟

یکی از مهم ترین اجزای هر آشپزخانه ای کابینت های آن هستند. طراحی کابینت برای آشپزخانه کوچک با توجه به کاهش متراژ خانه ها اهمیت زیادی پیدا کرده تا از کمترین فضاها بتوان استفاده بهینه کرد. دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه اهمیت بالایی دارد پس باید بهترین مدل کابینت آشپزخانه کوچک را در نظر بگیرید. به عبارتی با طراحی درست و به کارگیری یکسری تکنیک ها میتوان از هر پرتی و فضای کوچک در آشپزخانه بهترین کارایی را داشت. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا با رعایت یکسری نکات بتوانید آشپزخانه کوچک خود را بزرگتر جلوه دهید.

 

دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

 

کاربرد رنگ روشن در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

در دکوراسیون مدرن معمولا از رنگ های روشن و سفید زیاد استفاده میشود. شما با انتخاب رنگ روشن کابینت میتوانید یک دکوراسیون مدرن برای آشپزخانه خود ایجاد کنید. به طور کلی رنگهای روشن باعث بزرگتر دیده شدن محیط میشود و برعکس رنگ های تیره فضا را کوچکتر نشان میدهند. پس در آشپزخانه های کوچک از کابینت های رنگ روشن به خصوص سفید استفاده کنید.

رنگ های روشن باعث بازتاب نور میشوند و محیط را دلبازتر و بزرگتر نشان میدهند. کابینت هایگلاس نور را بیشتر از سایر کابینت ها بازتاب میدهد پس میتواند بهترین مدل کابینت برای آشپزخانه های کوچک باشد. استفاده از کابینت هایگلاس سفید و رنگ های روشن مانند کرمی و زرد کم رنگ و آبی روشن بهترین انتخاب برای آشپزخانه کوچک است.

ایده کابینت دیواری تا سقف برای آشپزخانه های کوچک

کابینت های سرتاسری یک ایده ناب برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک است که میتوانید از آن استفاده کنید. برای کابینت بندی در آشپزخانه های کوچک میتوانید از طراح خود بخواهید تا کابینت های دیواری شما را تا سقف بالا ببرد. در این صورت کابینت شما بزرگتر شده و میتوانید وسایل بیشتری را درون آن قرار دهید. گروه طراحان کابینت جوزی بهترین مدل کابینت برای آشپزخانه کوچک را برای شما طراحی و اجرا خواهد کرد

استفاده ار اکسسوری های مناسب

در آشپزخانه کوچک ممکن است که کمی درب های کابینت باریکتر شوند. کابینت ساز میتواند با استفاده از طبقه بندی و استفاده از اکسسوری هایی مانند ریل و کشویی کردن، دسترسی به تمام قسمت ها را راحت تر نماید. استفاده از این تکنیک ها باعث دسترسی بیشتر به کابینت میشود و شما وسایل بیشتری را میتوانید در کابینت های خود جای دهید.

کابینت های گلاس آشپزخانه کوچک

نور پردازی در فضاهای کوچک یکی از مهم ترین آیتم هایی است که باید به آن توجه داشته باشید. وجود نور کافی و زیاد باعث بزرگتر دیده شدن آشپزخانه شما میشود. استفاده از نور سفید و زرد یا ترکیبی از این دو نور برای آشپزخانه عالی است. کابینت های گلاس برای آشپزخانه کوچک است زیرا کابینت هایگلاس خود مانند یک منبع نور عمل میکند و نور محیط را بیشتر میکند. در ادامه تعدادی از دکوراسیون آشپزخانه های کوجک را میبینید.

 

مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک

 

جدیدترین مدل کابینت برای دکوراسیون آشپرخانه های کوچک

 

کابینت های گلاس آشپزخانه کوچک

 

 

 

کابینت برای آشپزخانه کوچک

 

بهترین مدل کابینت آشپزخانه کوچک

 

کابینت چوبی برای اشپزخانه کوچک

 

کابینت هایگلاس برای آشپزخانه کوچک

همچنین بخوانید:

کابینت هایگلاس

کابینت ام دی اف