05 آذر 1399

پرطرفدارترین رنگ کابینت های هایگلاس

کابینت های هایگلاس در سال های اخیر به بازار معرفی شده و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این کابینت ها برای آشپزخانه های با سبک مدرن بسیار مناسب می باشد. کابینت های هایگلاس دارای رنگ های مختلفی هستند و برخی از رنگ ها به عنوان پرطرفدارترین رنگ کابینت های هایگلاس شناخته شده است.

 

کابینت های گلاس ترک

 

کابینت هایگلاس سفید

استفاده از کابینت هایگلاس سفید باعث دلبازتر شدن آشپزخانه شده و فضای آن را بزرگ تر می کند. ظاهر براق کابینت های هایگلاس خصوصا در نوع سفید آن باعث مدرن تر شدن آشپزخانه می شود. نکته مثبتی که کابینت های هایگلاس سفید دارند هماهنگی این رنگ با هر رنگی می باشد. کابینت هایگلاس سفید با هر نوع دکوراسیونی سازگاری دارد.

 

کابینت های گلاس سفید

 

کابینت هایگلاس کرم

رنگ کرم برای کابینت ها طرفداران بسیار زیادی دارد. این رنگ گرمای دلپذیری به خانه بخشیده و ترکیب آن با رنگ سفید نمای بسیار جذابی را به آن می دهد. کابینت هایگلاس کرم برای آشپزخانه های بزرگ و کوچک مناسب می باشد. رنگ کرم با طیف گسترده ای از رنگ های هم خانواده خود قابل هماهنگی بوده و نمای متفاوتی را به آشپزخانه شما می دهد.

 

کابینت هایگلاس کرم

 

کابینت هایگلاس مشکی

کابینت هایگلاس مشکی بسیار محبوب بوده ولی به ندرت پیش می آید که به صورت یکدست از رنگ مشکی برای این کابینت ها استفاده شود و معمولا هایگلاس مشکی را با رنگ های دیگر ترکیب می کنند. ترکیب هایگلاس مشکی با سفید نمای آشپزخانه را فوق العاده زیبا و جذاب می کند و استفاده از این کابینت ها طرفداران بسیار زیادی دارد.

 

کابینت هایگلاس مشکی

 

کابینت هایگلاس خاکستری

کابینت هایگلاس خاکستری یکی از جذاب ترین نوع کابینت ها به شمار می رود. کابینت خاکستری برای سبک های مدرن و کلاسیک مناسب می باشد و با استفاده از آن می توانید بهترین دکور را طراحی کنید. برای جذاب تر شدن کابینت خاکستری می توانید کابینت خاکستری روشن و تیره را با یکدیگر ترکیب کنید.

 

کابینت هایگلاس خاکستری

 

کابینت هایگلاس قهوه ای

رنگ قهوه ای از جمله رنگ های گرمابخش هستند که استفاده از این رنگ برای کابینت ها گرمای بسیار جالبی را به آشپزخانه می دهد. این کابینت ها حس و حال طبیعت را در خانه تداعی کرده و جاذبه عجیبی را به فضا می بخشد. برای جذابیت بیشتر کابینت هایگلاس قهوه ای می توانید طیف های رنگی قهوه ای را با یکدیگر ترکیب نمایید.

 

کابینت هایگلاس قهوه ای

 

کابینت هایگلاس بنفش

رنگ بنفش یکی از رنگ های مورد علاقه خانم ها می باشد به همین دلیل این رنگ در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است. رنگ بنفش گرمای بسیار چشم نوازی را به آشپزخانه شما داده و باعث جذاب تر شده آشپزخانه می شود. شما می توانید این رنگ را نیز به صورت ترکیبی در کابینت های هایگلاس استفاده کنید.

 

کابینت هایگلاس بنفش

 

کابینت هایگلاس اکلیلی

طرح کابینت هایگلاس براق و یا کابینت های گلاس اکلیلی به تازگی وارد بازار شده و طرفداران بسیر زیادی را به خود جذب کرده است. کابینت آشپزخانه شاین مانند ستاره در شب درخشیده و آشپزخانه شما را روشن کرده و نورپردازی جالبی را ایجاد می کند. این کابینت ها به تازگی فروش بسیار بالایی را در بازار به خود اختصاص داده است.

بهترین رنگ کابینت هایگلاس

خوشبختانه کابینت های هایگلاس تنوع رنگی بالایی دارد و شما می توانید این کابینت ها را به صورت تک رنگ و یا ترکیبی استفاده کنید. بهترین رنگ کابینت هایگلاس به متراژ آشپزخانه و رنگ دکوراسیون خانه شما بستگی دارد و شما می توانید به صورت هوشمندانه و اصولی بهترین رنگ را برای کابینت های هایگلاس استفاده کنید.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت کابینت های گلاس و مشاهده نمونه کارهای بیشتر از کابینت سازان جوزی با شماره 09128407018 تماس حاصل فرمایید.