22 تیر 1399

طراحی کابینت آشپزخانه جدید

همه ما این جمله را که آشپزخانه قلب خانه است را شنیده ایم، با این که این جمله کمی کلیشه ای به نظر می رسد اما با طراحی کابینت آشپزخانه جدید تا حد زیادی این جمله درست است. آشپزخانه همیشه مانند یک پایگاه اصلی در میهمانی های شما عمل می کند، از آن جا که شما زمان زیادی را در آشپزخانه خود می گذرانید باید این مکان برایتان جذابیت داشته باشد، همچنین فضای آشپزخانه نیز بسیار اهمیت دارد.

بنابراین انتخاب طراحی مناسب و زیبا برای آشپزخانه یک فاکتور خیلی مهم می باشد که باید حتما در انتخاب کابینت های آشپزخانه تان به آن توجه کنید، در این مطلب چند ایده طراحی مدرن از کابینت آشپزخانه به شما معرفی می کنیم تا شما را در انتخابتان یاری کرده باشیم.

کابینت های چوبی

با کابینت های چوبی به آشپزخانه خود گرمی ببخشید، استفاده از کابینت ها یا درب های چوبی می توانید یک فضای گرم به آشپزخانه شما بدهند. همچنین کابینت های طرح چوب حس طبیعت را به شما القا می کنند و شما فکر می کنید در یک کلبه چوبی ساخته شده از درختان بلوط در حال آشپزی هستید.

هنگام سفارش این نوع کابینت ها حتما این مورد را در نظر داشته باشید تا از بهترین متریال استفاده کنید، در غیر اینصورت ممکن است کابینت های شما پوسته پوسته شوند.

 

کابینت آشپزخانه جدید

کابینت آشپزخانه

 

کابینت های استیل

انعکاس نور و درخشش را با کابینت های استیل به آشپزخانه خود هدیه بدهید. هیچ چیز مانند یک کابینت استیل نمی تواند فضای آشپزخانه شما را به یک فضای مدرن تبدیل کند. این نوع کابینت ها با تمام زیبایی که دارند این عیب را هم دارند که زود روی آن ها خط و خش می افتد. بعضی از کارخانه ها ادعا می کنند که توانسته اند استیل های ضد زنگ تولید کنند.

 

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه جدید

 

از مزایای این نوع کابینت ها می توان به :

  • دوست دار محیط زیست
  • نظافت آسان
  • بهداشتی
  • دوام فراوان

حتما بخوانید: کابینت انزو

کابیت های لاکی

کابینت های لاکی یک ظاهر مدرن به آشپزخانه شما می بخشند. کابینت های لاکی می توانند درخشش و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند. این نوع کابینت ها ضد خش می باشند، اما بسیاری این اعتقاد را دارند که این کابینت ها برای خانواده های شلوغ و پر فرزند مناسب نیست زیرا زیاد در معرض آسیب قرار می گیرند.

این کابینت ها دارای تنوع رنگ فراوان می باشند، اما این را در نظر داشته باشید که برای این که همیشه زیبا به نظر برسند باید از آن ها به خوبی مواظبت شود.

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه جدید

 

در این مطلب سعی کردیم تا جدیدترین طراحی ها را برای کابینت آشپزخانه ارائه دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. امیدواریم که این موضوع برای شما مفید واقع شده باشد و از وقتی که برای مطالعه آن صرف کرده اید کمال تشکر را داریم. همچنین با مراجعه به سایت ما انواع کابینت ها را مشاهده کنید و از طریق تماس با کارشناسان ما کابینت مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

همچنین بخوانید:

کابینت ام دی اف

کابینت هایگلاس