03 آذر 1399

انتخاب رنگ برای کابینت ها همواره یکی از چالش های افراد در هنگام خرید کابینت محسوب می شود. رنگ ها اهمیت زیادی دارند و می توانند تغییری اساسی در آشپزخانه شما به وجود بیاورند ولی باید توجه کنید که این رنگ باید به صورت کاملا هوشمندانه انتخاب شود. در این مقاله کابینت ام دی اف و هایگلاس رنگ بژ را بررسی می کنیم.

 

کابینت رنگ بژ با سفید

 

مدل کابینت ام دی اف و هایگلاس رنگ بژ

رنگ بژ یکی از رنگ های متفاوت است که در سال 2020 توجه ویژه ای به آن شده و این رنگ برای کابینت ها نیز طراحی شده است. این رنگ به آشپزخانه شما حسی صمیمی بخشیده و خستگی را از افراد دور می کند. رنگ بژ در گروه رنگ های خنثی قرار گرفته و از این رو برای دکوراسیون خانه با استقبال بالایی مواجه شده است. رنگ بژ برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید: آشنایی با جدیدترین انواع کابینت آشپزخانه سال 2021

کابینت های گلاس رنگ بژ

 

چگونه کابینت آشپزخانه بژ را با سایر وسایل لوازم آشپزخانه ست کنیم؟

بژ در گروه رنگ های خنثی قرار دارد و می توان آن را با تمامی لوازم و ابزار موجود در آشپزخانه ست کرد. برای این که کابینت بژ رنگ خود را به خوبی نشان دهد می توانید دیوار، کف و سایر لوازم موجود در آشپزخانه را به رنگ قهوه ای، نسکافه ای، سفید، خاکستری و رنگ هایی از این قبیل طراحی کنید.

 

کابینت رنگ بژ اکلیلی

 

کابینت هایگلاس بژ اکلیلی

کابینت بژ اکلیکی نوعی دیگر از کابینت های آشپزخانه است که درخشش ملایمی داشته و به هیچ عنوان چشم را اذیت نمی کند. این کابینت اکلیلی بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و با نصب آن در آشپزخانه خود می توانید معنی زیبایی را به خوبی درک کنید. برای افزایش جذابیت کابینت بژ الکلی می توانید از دستگیره های طلایی استفاده کنید.

کابینت ام دی اف رنگ بژ

رنگ بژ ملایمت خاصی داشته و انتخاب بسیار هنرمندانه ای برای کابینت آشپزخانه به شمار می رود. این رنگ با ایجاد حس گرما و صمیمت در آشپزخانه خستگی را از تن خارج کرده و زیبایی و جذابیت منحصر به فردی را به آن می بخشد. کابینت ام دی اف بژ به دو صورت مات و براق تولید می شود و از آن جا که بژ رنگ روشنی است در صورتی که برای کابینت های ام دی اف براق از این رنگ استفاده شود، فضا را پرنورتر و در نتیجه بزرگ تر نشان خواهد داد. چنانچه آشپزخانه شما بزرگ است می توانید از کابینت ام دی اف بژ مات نیز استفاده کنید.

 

کابینت ام دی اف بژ

 

مدل کابینت بژ و قهوه ای

از آن جا که دو رنگ بژ و قهوه ای رنگ هایی نزدیک به هم هستند می توانند تناسب خاصی را برای شما ایجاد کنند. رنگ بژ و رنگ قهوه ای هر دو گرمای خاصی دارند و وجود این دو رنگ در آشپزخانه صمیمیت خاصی را به آن می بخشد. با استفاده از این دو رنگ می توانید ترکیبات جالبی را ایجاد کنید به عنوان مثال می توانید رنگ بژ و قهوه ای را به صورت شطرنجی در کابینت ها استفاده کرده و یا کابینت های بالایی را به رنگ بژ و کابینت پایینی را به رنگ قهوه ای دربیاورید و فضای بی نظیری را ایجاد کنید.

 

کابینا هایگلاس بژ براق

 

کابینت هایگلاس بژ براق

همان طور که می دانید هایگلاس دارای روکش هایی براق هستند و در صورتی که از رنگ بژ برای کابینت های هایگلاس استفاده شود به صورت چشمگیری فضا را زیباتر کرده و دکوراسیونی جذاب را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد. کابینت آشپزخانه هایگلاس بژ نور را منعکس کرده و فضای آشپزخانه شما را بزرگ تر نشان خواهد داد.

 

کابینت بژ براق و اکلیلی

 

ترکیب دو رنگ بژ و سفید برای کابینت

رنگ سفید و بژ هر دو رنگی روشن هستند و برای افرادی که آشپزخانه کوچکی داشته و تمایل دارند از رنگ های ترکیبی برای کابینت ها استفاده کنند، گزینه مناسبی به شمار می رود. برای افزایش جذابیت آشپزخانه می توانید برای رنگ دیوارها از رنگ سوم استفاده کنید که بهترین رنگ خاکستری است که رنگی خنثی بوده و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ می شود.

تمیز کردن کابینت رنگ بژ

لکه ها بر روی کابینت بژ ماندگار نبوده و به راحتی می توانید آن را تمیز کنید. برای تمیز کردن کابینت رنگ بژ دستمال را کمی مرطوب کرده و بر روی کابینت بکشید. در صورتی که لکه از روی کابینت پاک نشد، از اسپری مخصوص برای پاک کردن کابینت بژ رنگ استفاده نمایید.

مطالب مرتبط: انواع کمد دیواری را بشناسید.

 

کابینت دورنگ بژ

 

استفاده از رنگ بژ برای کابینت ها چه مزایایی دارد؟

  • رنگ بژ رنگی روشن است و استفاده از کابینت های بژ آشپزخانه شما را بزرگ تر نشان می دهد.
  • کابینت های رنگ بژ نور تابیده شده را منعکس کرده و باعث افزایش نور موجود در فضا می شود.
  • با توجه به این که بژ رنگی خنثی است با هر نوع دکوراسیونی می توان آن را ست کرد.
  • کابینت بژ رنگ گرمای چشمگیری را به آشپزخانه شما می بخشد.

برای استعلام قیمت کابینت اشپزخانه در طرح ها و مدل های مختلف از جمله قیمت کابینت های گلاس با شماره تماس های درج شده در سایت حتما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.