24 تیر 1399

این رنگ کابینت یعنی کابینت ام دی اف سفید طلایی از پرطرفدارترین ترکیب رنگ های کابینت های سبک مدرن می باشد. رنگ سفید موجود در این کابینت ها به شما حس سادگی و پاکی را القا می کند و رنگ طلایی آن به آشپزخانه شما زرق و برق و شکوه می بخشد. کابینت های MDF دارای ترکیب رنگ های متنوعی می باشند، از آنجایی که خانم ها به جوهرات به خصوص طلا علاقه شدیدی دارند این نوع ترکیب رنگ نیز باعث می شود این حس علاقه در آن ها ارضا شود.

 

کابینت ام دی اف سفید طلایی جدید

طرح و مدل کابینت ام دی اف سفید طلایی

رنگ سفید طلایی و کابینت های MDF

طلا یکی از جواهرات پر طرفدار و زیبا می باشد و همچنین گران قیمت و کمیاب، همین امر باعث شده تا همیشه طلا و رنگ طلایی نماد شکوه و تجمل گرایی باشد. بنابراین طبیعی می باشد که امروزه این رنگ در طراحی دکوراسیون منازل و کابینت آشپزخانه ها استفاده شود. ولی این نکته را در نظر داشته باشید که دکوراسیون طلایی مانند خود طلا کمیاب و گران قیمت نیز می باشد.

اگر کمی از روانشناسی رنگ سر رشته داشته باشید، این نکته را می دانید که رنگ طلایی به مرور زمان شما را خسته می کند، بنابراین ترکیب این رنگ با رنگ سفید باعث می شود تا یک ترکیب خیره کننده ایجاد کند.

همچنین این کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک نیز بسیار مناسب هستند. علت این موضوع این است که کابینت های سفید طلایی نور را منعکس می کنند و فضای آشپزخانه شما را بزرگتر نشان می دهد. همچنین باید بدانید که رنگ سفید همیشه به روز می باشد و از مد نمی افتد.

حتما بخوانید: کابینت انزو

 

کابینت ام دی اف سفید طلایی لاکچری

 

محافظت از این سبک کابینت

رنگ کابینت ها اگر از جنس خوب استفاده شود به راحتی توسط یک دستمال مرطوب تمیز می شود.اما اگر از مواد نامرغوب برای ساخت کابینت های طلایی سفید استفاده کنید، باعث می شود تا به مرور زمان رنگ کابینت ها زرد شود و از نشاط روزه اول آن کم می شود. پس حتما در هنگام انتخاب متریال این کابینت ها به کیفیت آن دقت کنید.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد و از شما بابت مطالعه آن متشکریم. همچنین می توانید با مراجعه به سایت ما طرح ها مدل های انواع کابینت را ببینید و برای سفارش یا راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.