Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jouzcabi/public_html/wp-content/themes/jozikabinet/page-texttt.php on line 1
کابینت آماده ارزان همراه قیمت|کابینت ارزان قیمت|کابینت جوزی
توضیحات اولیه

دلیل قیمت کابینت ارزان برای آشپزخانه چیست؟

دلیل قیمت کابینت ارزان این است که کابینت ها از اول ساخته نمی شوند . بلکه شامل نوسازی ، تعمیر و اضافه کردن یا حتی جایگزینی است ! کابینت های عمده نیز یکی دیگر از راه حل مشکل کابینت آشپزخانه ارزان است .

توضیحات بیشتر

می گویند آشپزخانه قلب یک خانه است. پس چرا بسیاری از مردم از این مرکز محبوب در خانه غافل می شوند ؟ به طور کلی، دلیل قیمت کابینت ارزان این است که کابینت ها از اول ساخته نمی شوند. بلکه شامل کابینت انزو نوسازی، تعمیر و اضافه کردن یا حتی جایگزینی است ! کابینت های عمده نیز یکی دیگر از راه حل مشکل کابینت آشپزخانه ارزان است.

در این میان پیدا کردن یک کابینت ساز که بتواند ساخت کابینت ارزان قیمت و یا پیدا کردن کابینت آماده ارزان را بر عهده بگیرد کار زمان بر و سختی است. همراه ما باشید تا با روند انتخاب و خرید کابینت قیمت مناسب آشنا شوید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه محاسبه هزینه تمام شده خرید کابنیت به مقاله قیمت کابینت مراجعه کنید.

مطالب مرتبط: کمد دیواری و هر آنچه که باید بدانید.

کابینت ارزان قیمت و شیک را از کجا بخریم؟

با توجه به این که کابینت ها مهم ترین بخش آشپزخانه می باشند، بهتر است در هنگام خرید کابینت ها ابتدا کیفیت و سپس قیمت را ملاک خرید قرار دهید. البته این گونه نیست که کابینت آشپزخانه ارزان کیفیت پایینی داشته باشد. برخی از شرکت ها برای کاهش قیمت کابینت ها مواد اولیه و لوازم آن را به صورت عمده خریداری می کنند و از این طریق باعث کاهش هزینه های ساخت کابینت ها می شوند. برای خرید کابینت آشپزخانه ارزان قیمت می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

نصب کابینت ارزان

در هنگام خرید کابینت ارزان قیمت باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

به طور کلی تمام مشتریان پیش از خرید هر چیزی ابتدا قیمت و کیفیت آن را بررسی می کنند. فروشندگان نباید در ارائه قیمت بی انصافی کرده یا در ازای قیمت پایین کیفیت کار خود را کاهش دهند. برخی فروشندگان بدون کاهش قیمت به خریداران تخفیف می دهند. از همین جهت خریدار به خرید محصول ترغیب می شود. 

هنگام ارائه قیمت پایین تر از سوی فروشندگان، حتما “کیفیت کابینت” را مورد بررسی قرار دهید. درصورت خرید جنس ارزان قیمت، در مدت کوتاهی مجبور به تعویض کابینت های منزل خود خواهید شد. این کار هزینه بالایی در پی داشته و ناشی از انتخاب نادرست هنگام خرید است. 

بازسازی آشپزخانه با کابینت ارزان قیمت

معمولا بعد از چندین سال از نصب کابینت ها، رنگ پریدگی درب های کابینت آشپزخانه ظاهری خوبی به منزل شما نمی دهند. خرید کابینت آماده یا از پیش ساخته شده که مدرن و تمیز باشد یکی از گزینه های مناسب برای این کار است. اما وقتی که صحبت از ارزانی می شود به صورت ناخودآگاه در ذهن افراد این قضیه نقش می بندد که حتما جنس بی کیفیتی دارد، نمی توان گفت که این تصور اشتباه است ولی همیشه ارزانی دلیل بر بی کیفیتی نیست.

 اگر در بازسازی آشپزخانه با انواع کابینت های ارزان قیمت اما شیک و زیبا استفاده شود، قطعا نتیجه کار بازسازی به بهترین شکل خواهد شد. بنابراین هنگامی که صحبت از قیمت کابینت ارزان می شود بدین معنا نیست که قیمت آن خیلی پایین باشد، قیمت ارزان یعنی که این کابینت ها نسبت به ارزش و کیفیتی که دارد، از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.

فریب قیمت ارزان را نخورید

هنگام خرید کابینت هرگز فریب قیمت ارزان آن را نخورید. زیرا جبران عواقب آن نیازمند صرف هزینه بالایی خواهد بود. در ادامه به بررسی برخی از نکات مهم هنگام خرید کابینت می پردازیم. با توجه به این نکات فریب قیمت ارزان آن را نخورده و هزینه معقولی بابت آن پرداخت خواهید کرد. 

کابینت ارزان قیمت

جنس بدنه

استفاده از جنس مرغوب در کابینت بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. جنس های نامرغوب و ارزان پس از مدتی تغییر کرده و چاره ای جز تعویض آن ها نخواهید داشت. 

نوع دستگیره

توجه به جنس و نوع دستگیره نیز بر روی قیمت کابینت تاثیرگذار خواهد بود. دستگیره های مرغوب در صورت مواجه به رطوبت واکنش نشان نداده و مانند روز اول خواهد بود. درحالیکه، برخی فروشندگان با فریب قیمت دستگیره های بی کیفیت را بر روی درب کابینت نصب می کنند. 

تعداد لولاهای مورد استفاده

از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت، تعداد لولاهای مورد استفاده در ساخت کابینت ها است. استفاده از تعداد استاندارد لولا، نقش موثری در باز و بسته شدن درب ها و عدم ایجاد صدا در محیط دارد. برخی از فروشندگان با فریب قیمت ارزان لولای کمتری استفاده کرده و در آینده مشکلاتی به وجود خواهد آمد. 

از دیگر نکات مورد توجه هنگام انتخاب کابینت، ارتفاع و عمق کابینت و نصب اصولی آن است. با درنظر داشتن این موارد فریب قیمت ارزان آن را نخواهید خورد. به علاوه، کیفیت عالی و قابل استفاده در مدت زمان طولانی را خریداری می کنید.

کابینت پیش ساخته ارزان قیمت

از گذشته تاکنون همواره افراد به دنبال خرید کابینت ارزان قیمت هستند و در سایت ها و فروشگاه های مختلف قیمت ها را با یکدیگر مقایسه می کنند. برای خرید کابینت از پیش ساخته ارزان قیمت می توانید به سایت گروه طراحان جزی مراجعه کنید. این گروه دارای تخصص های مختلفی هستند و با توجه به نیاز و خواسته شما میتواند بهترین مدل کابینت از پیش ساخته شده یا آماده که ارزان هم باشد را برای شما تهیه کنند.

 

کابینت پیش ساخته ارزان قیمت

 

کابینت آماده ارزان قیمت

امروزه معمولا افراد به دنبال سادگی هستند و به طرح ها و نقش های ساده روی آورده اند. معمولا کابینت های سفارش داده شده در یک یا دو رنگ بوده و استفاده از رنگ های شلوغ منسوخ شده است. همچنین با انتخاب و سفارش طرح های ساده، میزان پیچیدگی ساخت در کابینت ها کاهش پیدا کرد. بنابراین کابینت آماده ارزان عموما به کابینت های مدرن تعلق دارد زیرا این کابینت ها ساختی ساده داشته و رنگ های به کار رفته در آن شلوغ نمی باشد.

فرم و عملکرد کابینت در آشپزخانه

هنگامی که صحبت از فرم و عملکرد آشپزخانه شما می شود ، دو جنبه مهم انعطاف پذیری و همچنین یک منظره زیبایی شناختی برای کار و استراحت در آن است. خانواده های امروزی از آشپزخانه ها بیشتر استفاده می کنند ، مثلا برای ناهار و یا صبحانه خوردن. در آشپزخانه ممکن است مکانهای خاصی را برای ذخیره مواد غذایی لازم داشته باشید، همچنین خانواده هایی که بچه کوچک دارند بیش از هر چیز کابینت های ایمنی را در اولویت قرار می دهند.

تعویض کابینت

بعد از چند سال از ساخت کابینت های آشپزخانه ،آنها نیاز به تعویض یا جایگزینی دارند . یک رنگ تازه ، کفپوش های مختلف و یا حتی لوازم جدید باعث می شود که زیبایی آشپزخانه بیشتر شود و از سبک قبلیه خود خارج شود . با وجود همه این ها ، هیچ چیز در آشپزخانه بیش تر از کابینت به چشم نمی خورد .

هنگام سفارش و یا تعویض کابینت ها به رنگ، مواد، نوع درب، جزئیات و اندازه کابینت ها توجه کنید چون این جنبه ها به عنوان زمینه ای برای بقیه دکوراسیون و وسایل شما می باشند .

انتخاب سبک کابینت آشپزخانه

این سوال پیش می آید که قصد انتخاب کابینت برای آشپزخانه ای سنتی و یا امروزی را دارید ؟ چون این مورد در قیمت کابینت ها تاثیرگذار است. برای دیدن طرح ها و سبک های مختلف کابینت می توانید به سایت ما مراجعه کنید و یا برای مشاوره بیشتر و راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درب کابینت

سبک درب کابینت شما یکی از مهمترین عواملی است که باید هنگام طراحی یک آشپزخانه جدید در نظر بگیرید . از فضای ذخیره سازی آشپزخانه گرفته تا سبک آشپزخانه ، درهای کابینت آشپزخانه شما را در پنهان کردن وسایل و یا مواد غذایی کمک می کنند .

درب کابینت

نصب کابینت ارزان قیمت

شما به راحتی میتوانید به هنگام نصب کابینت و یا تغییر دکوراسیون منزل هزینه های خود را کاهش دهید. برخی از کابینت ساز در تهران به مشتری ها پیشنهاد می دهند که برای قسمت هایی که در آشپزخانه در معرض دید نیستند و معلوم نمی شوند از متریال یا کابینت ارزان قیمت استفاده کنند. مثلا اگر شما قصد نصب کابینت های گلاس را دارید میتوانید به کابینت ساز خود پیشنهاد دهید از ورق های ام دی اف برای دیوارهای بغل کابینت و یا داخل کابینت ها استفاده کنند.

یکی دیگر از روش های کاهش هزینه ها به هنگام تعویض کابنیت های منزلتان، انتخاب و نصب کابنیت های از پیش ساخته یا همان کابینت های دست دوم است. این دست از کابینت های آشپزخانه ارزان برای افرادی که توان صرف مالی زیادی ندارند بسیار مناسب است. این کابینت ها میتواند با متریال های مختلف باشد فقط کافی است که بهترین و تمیز ترین کابینت ارازن قیمت را پیدا کنید.

کدام مدل کابینت ارزان‌تر است؟

در گذشته کابینت های موجود در آشپزخانه ها فلزی بودند و مقاومت بسیار بالایی داشتند. ولی امروزه استفاده از این کابینت ها منسوخ شده و کابینت های مدرن جایگزین کابینت های فلزی شده است. مدل های مختلف کابینت ها هر کدام دارای قیمت های متفاوتی بوده و نمی توان گفت که کدامیک از این کابینت ها قیمت ارزان تری دارد. ولی کابینت های مدرن به دلیل طرح های ساده و ابعاد کوچک، قیمت مناسب تری دارند.

انواع کابینت آشپزخانه

هنگام خرید کابینت ابتدا با انواع آن آشنا شوید. کابینت ها به دو دسته “مدرن و کلاسیک” تقسیم می شوند. تفاوت انواع کابینت ها در درب های آن ها است. کابینت ام‌دی‌اف، پی‌وی‌سی، های‌گلاس، ممبران یا وکیوم، روکش چوب، تمام چوب و فلزی از انواع کابینت ها هستند. 

قیمت هریک از انواع کابینت های فوق تفاوت هایی با یکدیگر دارند. برای مثال کابینت هایی با روکش چوبی یا تمام چوب از قیمت بالاتری برخوردار هستند. در مقابل کابینت های فلزی از قیمت پایین تری نسبت به سایر مدل های کابینت برخوردار است. 

کابینت هایی مانند ممبران یا های گلاس از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. به همین دلیل خریدار متحمل هزینه های بالا نخواهد شد. در عوض کیفیت مناسبی خریداری کرده و عمر بالاتری خواهد داشت. به همین دلیل آشنایی با انواع کابینت، از جمله نکات مهم هنگام خرید کابینت ارزان قیمت است. 

کابینت های آشپزخانه انواع مختلفی دارند که با توجه به هزینه ، جنس ، مدل و … می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید . در زیر به چند نمونه از انواع کابینت اشاره می کنیم :

  • کابینت انزو یکی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که شما می توانید در قسمت های مربوطه از متن مطالعاتی راجع به این نوع کابینت داشته باشید.
  • کابینت های گلاس در واقع یکی از بهترین انواع کابینت آشپزخانه می باشد برای این که راجع به این محصولات بیشتر بدانید پیشنهاد می شود به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.
  • کابینت ممبران یکی دیگر از انواع مدل ها ، نوع ممبران این نوع تجهیزات می باشد برای اطلاع از جدید ترین قبمت می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

قیمت کابینت mdf ارزان

کابینت mdf یکی از اصلی ترین مواد اولیه به کار رفته در ساخت کابینت ها به شمار می رود. بنابراین در صورتی که ام دی اف خام به صورت مستقیم و عمده خریداری شود، قیمت آن کاهش پیدا می کند. کابینت های ام دی اف به دلیل روکش های معمولی و طرح های ساده قیمتی ارزان تر دارند.

نصب کابینت ارزان

قیمت کابینت هایگلاس ارزان

کابینت های هایگلاس یکی از مدرن ترین کابینت های آشپزخانه می باشد. این کابینت ها دارای روکش های براق بوده و بسیار مقاوم و مستحکم است. هایگلاس های ارزان بدین معنا نیست که قیمت آن در مقایسه با سایر کابینت ها پایین تر است بلکه قیمت پایین این محصول بدین معناست که نسبت به کیفیت و ظاهر زیبای این محصول قیمت پایین تری دارد.

کابینت ارزان قیمت در تهران

برخی از شرکت های سازنده کابینت ها جهت رفاه حال مشتریان تمامی سعی خود را می کنند تا محصولاتی ارزان قیمت را به دست مشتریان خود برسانند. این شرکت ها تمامی ابزارها و مواد اولیه مورد نیاز برای کابینت ها را به صورت مستقیم و عمده از درب کارخانه تهیه می کنند تا باعث کاهش قیمت تمام شده کابینت ها شوند. بنابراین در صورتی که به دنبال کابینت ارزان در تهران هستید تنها کافیست که با ما تماس بگیرید.

کابینت ساز ارزان در تهران

کابینت سازی یکی از مشاغل مهم در زمینه ساختمان سازی می باشد و نیاز به مهارت های زیادی دارد. کابینت سازان موفق در تهران با جنس و کیفیت محصولات آشنا بوده و از بهترین متریال برای ساخت کابینت ها استفاده می کنند. گروه طراحان کابینت جزی نهایت سعی خود را می کنند تا باعث کاهش هزینه های کابینت ها شوند.

امیدواریم از مطالب این سایت استفاده لازم را برده باشید و شما را در انتخاب کابینت مورد نظر خود راهنمایی کرده باشیم.

هم چنین برای خرید کابینت اقساطی می توانید با کارشناسان جوزی می توانید در ارتباط باشید.

نظر خود را در مورد این مطلب بفرمایید
کابینت جوزی با 20 سال فعالیت
برای داشتن کابینت آشپزخانه ای زیبا ، با کیفیت و منحصر بفرد با ما تماس بگیرید.
09128407018
تماس با ما