کابینت آشپزخانه
توضیحات اولیه

همه ما حداقل یک بار به فکر طراحی آشپزخانه خود و پارتیشن بندی فضای آن برای نگهداری وسایل آشپزخانه افتاده ایم. همیشه به این فکر بودیم که این طراحی ها به طوری باشد که هم بیشترین فضا را در اختیار ما قرار دهد و هم زیبایی خانه و آشپزخانه ما را فراهم کند.

توضیحات بیشتر

کابینت آشپزخانه

همه ما حداقل یک بار به فکر طراحی آشپزخانه خود و پارتیشن بندی فضای آن برای نگهداری وسایل آشپزخانه افتاده ایم. همیشه به این فکر بودیم که این طراحی ها به طوری باشد که هم بیشترین فضا را در اختیار ما قرار دهد و هم زیبایی خانه و آشپزخانه ما را فراهم کند.

سلیقه هر کدام از ما برای انتخاب کابینت آشپزخانه با یکدیگر متفاوت است . بعضی از افراد ترجیح می دهند که طراحی آن به سبک مدرن و بعضی ها به سبک سنتی باشد.

در این مطلب قصد داریم شما را با جدید ترین ایده های طراحی کابینت در سال 2020 آشنا کنیم . این طرح ها مناسب همه سلیقه ها می باشد و نمای زیبایی به خانه و آشپزخانه شما می دهد ، همچنین سعی شده تا بیشترین فضا را برای راحتی شما در اختیارتان قرار دهد.

 

10 ایده خلاق و جدید طراحی کابینت برای آشپزخانه

     1. کابینت های مشبک فلزی :

 

کابینت های مشبک فلزی

کابینت

 

این نو کابینت ها دارای درهای مشبک فلزی به جای در های شیشه ای سنتی می باشد. طراحی آن به گونه ایست در حالی که در های کابینت بسته است اما به دلیل مشبک بودن درها کابینت ها باز به نظر می رسند. در های شیشه ای به طور کلی قفسه کابینت را می پوشاند و همه وسایل های داخل کابینت به طور مستقیم و کامل دیده می شود. اما در کابینت ها با در مشبک فلزی دیگر نیازی نیست که نگران این باشید که  وسایل شما نامرتب است و به طور کامل دید دارد.

 

     2. کابینت های دو منظوره :

 

کابینت های دو منظوره

کابینت

 

آیا می خواهید ماشین ظرفشویی خود را مخفی کنید؟ یا می خواهید یک کابینت به جلوی آن اضافه کنید،فرقی نمی کند در این دیزاین می توانید این کار را انجام دهید بدون این که پیشخوان آشپزخانه شما کارایی خود را از دست بدهد.

 

     3. کابینت های دامن دار :

 

کابینت های دامن دار

کابینت

 

اگر پایین سینک ظرفشویی شما باز است و در معرض دید قرار دارد با یک کار ساده می توانید آن را بپوشانید.یک پرده به انتخاب خود انتخاب کنید  و پایین سینک خود را اندازه بزنید و پارچه پرده را بر اساس آن برش بزنید سپس آن را توسط یک میله از پایین پیشخوان آویزان کنید.

 

     4. کابینت های با رنگ های خنثی :

 

کابینت های با رنگ های خنثی

کابینت

 

رنگ های خنثی برای طراحی ، شخصیت خاص خود را دارند. برای این کار می توانید رنگ سبز پسته ای را انتخاب کنید. این رنگ حس سبکی و تازگی را به شما القا می کند.

 

     5. کابینت فلزی :

 

کابینت فلزی

کابینت

 

این طراحی اینتکابینت آشپزخانه بسیار کاربردی است و حس سبکی را به شما منتقل می کند.این کابینت ها که از استیل ضد زنگ ساخته شده اند مثل کابینت های چوبی بسیار بادوام و مقاوم هستند.این طراحی در آشپزخانه های حرفه ای بسیار محبوب است.این نوع طراحی کابینت به همراه نورپردازی توسط رنگ قرمز حس سبکی بیشتری را به شما القا می کند.

 

     6. کابینت های ویترینی :

 

کابینت های ویترینی

کابینت

 

کابینت های ویترینی یک طراحی هوشمندانه برای آشپزخانه هایی با تم تیره می باشد. با این کابینت ها نه تنها شما قادر هستید که وسایل تزئینی خود را به نمایش بگذارید بلکه باعث می شود آشپزخانه شما بازتر و جادار تر به نظر برسد.

 

     7. کابینت های آهنی فانتزی :

در این طراحی آشپزخانه شما دارای یک چشم انداز زیبا و دودی می باشید. این سبک به مجلل کردن محیط آشپزخانه شما کمک می کند.

 

کابینت های آهنی فانتزی

کابینت

 

     8. کابینت های خاکستری :

 

کابینت های خاکستری

کابینت

 

در این نوع طراحی کابینت آشپزخانه رنگ خاکستری تضاد بین رنگ سیاه و سفید را نرم تر می کند ، همچنین مکمل بخش های استیلی آشپزخانه می باشد.

 

     9. کابینت های جلاکاری شده :

 

کابینت های جلاکاری شده

کابینت

 

این طراحی ، آشپزخانه شما را رنگ و رخ می بخشد همینطور رنگ شرابی و براق آن احساس سرخوشی را در شما زنده می کند . همچنین با براق بودنش کاشی های کف در کابینت مشخص می شوند و طرحی سه بعدی را به شما هدیه می دهد.

 

     10. کابینت های چند رنگ :

با رنگ آمیزی کابینت ها ، دو رنگ متفاوت را به آشپزخانه خود می دهیم. یک رنگ ملایم تر که کمک می کند نور پس زمینه خوبی داشته باشیم و یک رنگ تیره که باعث می شود آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد.

 

 

 

ما در این مطلب سعی کردیم تا به روز ترین متد های طراحی کابینت را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا بتوانید از آن برای زیباتر کردن هر چه بیشتر محیط آشپزخانه خود استفاده کنید.

 

مشاهده گالری

کابینت جوزی با 20 سال فعالیت

شما یک طراح هستین و یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید به متن های برخورده اید که با نام لورم ایپسوم شناخته می‌شوند.

09128407018
تماس با ما