21 تیر 1399

مشکل بسیاری از خانم های خانه دار کوچک بودن آشپزخانه هایشان می باشد. این مشکل می تواند با کابینت آشپزخانه کوچک حل شود، آشپزخانه های کوچک فقط به برخی ایده های طراحی هوشمندانه نیاز دارند و می توان روش های هوشمندی ارائه داد تا آشپزخانه شما بزرگتر به نظر برسد.

بهترین مدل برای کابینت آشپزخانه کوچک

فضای نگهداری وسایل آشپزخانه یک فاکتور مهم در آشپزخانه می باشد، با به حداکثر رساندن فضای مفید و سازماندهی مجدد قسمت های بلا استفاده آشپزخانه می توان از فضاهای آشپز خانه به طور مفید استفاده کرد.

در آشپزخانه های کوچک باید این نکته را در نظر داشته باشید که وسایل دم دستی را در کابینت های پایینی نگه دارید و وسایل مخصوص و تزئینی را در کابینت های بالایی نگهداری کنید.

کابینت آشپزخانه نسبتا کوچک

حتما بخوانید: بهترین مدل کابینت اشپزخانه کدام رنگ می باشد؟

ایده های مناسب برای آشپزخانه های کوچک

نورپردازی مناسب

برای آشپزخانه هایی با فضای کوچک یک نور پردازی قوی می تواند بسیار کمک کننده باشد، چون نور زیاد باعث می شود تا فضای آشپزخانه شما بزرگتر به نظر برسد. نور های مناسب آشپزخانه معمولا سفید و زرد می باشند.

همچنین استفاده از آینه یا کابینت های هایگلاس که می توانند نور را بازتاب کنند و تصویر تشکیل دهند کمک بسزایی به بزرگتر نشان دادن آشپزخانه شما می کند.

برای اطلاع از جدید ترین قیمت کابینت های گلاس می توانید به عوامل موثر بر افزایش و کاهش قیمت کابینت های گلاس مراجعه نمایید.

افزایش ارتفاع کابینت تا سقف

این ایده برای خانه های کوچک بسیار مناسب می باشد، زیرا با افزایش ارتفاع کابینت می تواند تعداد قفسه های آن را افرایش داد و در نتیجه فضای بیشتری را برای نگهداری وسایل به شما می دهد.

معرفی بهترین مدل ها برای آشپزخانه های کوچک

استفاده از رنگ های روشن

رنگ های روشن کابینت این امکان را به شما می دهد تا بتوانید فضای آشپزخانه خود را بزرگتر نشان دهید. رنگ های تند به هیچ وجه ایده خوبی برای شما نمی باشد، رنگ طلایی نیز یکی از رنگ های محبوب و مناسب این کار می باشد.

اما، رنگ سفید بهترین پیشنهاد ما به شما می باشد.

امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد برای اطلاع از کابینت ام دی اف می توانید به قسمت های مربوطه از وب سایت مان بازدید نمایید هم چنین شما می توانید برای اطلاع از جدید ترین قیمت کابینت ام دی اف می توانید با شماره  09128407018 تماس حاصل نمایید.