21 مهر 1399

کابینت ام دی اف بدون دستگیره طراحی های شیک و زیبایی داشته و امروزه طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. هنگامی که صحبت از دستگیره می شود معمولا افراد میله های خمیده بزرگ را در ذهن خود تصور می کنند. کابینت ام دی اف درب فشاری در واقع کابینت هایی هستند که دسته های آن ها پنهان بوده و به روش های مختلفی می توان آن ها را باز کرد. درب این نوع کابینت ها به صورت فنری و یا آهنربایی باز و یا بسته می شوند و به درب مگنتی کابینت معروف هستند.

نکات مثبت کابینت MDF بدون دستگیره

 • کابینت های بدون دستگیره یا کابینت ام دی اف درب مگنتی سال هاست که مورد تایید سخت پسندان واقع شده و پس از گذشت سال ها از ورود این کابینت ها همچنان مد و به روز است. همچنین در طراحی دکوراسیون مدرن معمولا افراد علاقه به طرح های ساده دارند و این مدل کابینت ام دی اف ساده بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است.
 • در برخی مواقع دستگیره ها ممکن است به لباس شما گیر کند و وجود کابینت‌های بدون‌دستگیره فضای بیشتر و آزادتری را به شما می دهد. همچنین باز کردن درب کابینت ها و برداشتن ظروف داخل آن برای کودکان بسیار لذت بخش است به همین دلیل این نوع کابینت برای خانه هایی که در آن کودک وجود دارد، بسیار مناسب است.
 • کابینت های ام دی اف بدون دستگیره گزینه مناسبی برای آشپزخانه های کوچک ایرانی است. همچنین نمای صاف و بدون دستگیره کابینت ام دی اف یک جلوه بسیار خاصی به دکوراسیون خانه و کابینت آشپزخانه شما می بخشد.

کابینت mdf بدون دستگیره چه مزایایی دارد؟

ویژگی کابینت ام دی اف بدون دستگیره

بی شک کیفیت در هر محصولی حرف اول را می زند و در صورتی که شما کابینت‌های‌بدون‌دستگیره بی کیفیتی را خریداری کنید، عواقبی را نیز به دنبال خواهد داشت. در نتیجه در هنگام سفارش این محصول به کیفیت کابینت توجه زیادی نمایید. از جمله ویژگی های کابینت بدون دستگیره عبارت است از:

 • سهولت در باز و بسته کردن
 • دسترسی راحت به دستگیره ها
 • کارایی بالا و ابعاد کوچک
 • طول عمر بالا
 • پایداری بالای دستگیره ها
 • فنرهای بسیار قوی
 • قابلیت ایست در مکان مورد نظر

کابینت MDF بهتر است یا هایگلاس؟ برای اطلاع از این موضوع می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

کابینت ام دی اف فشاری یا درب مگنتی

در این نوع کابینت ها درب ها به وسیله نوعی مگنت و یا آهنربای قوی، باز و بسته می گردد. در کابینت های ام دی اف مگنت دار و یا فشاری با وارد کردن مقداری فشار، در از قید ربایش آزاد شده و باز می شود و با وارد کردن کمی فشار مجدد درب جذب مگنت خواهد شد.

کابینت ام دی اف بدون دستگیره برای چه مکان هایی مناسب است؟

 • کابینت های بدون دستگیره مناسب آشپزخانه های مدرن بوده و برای آشپزخانه های کلاسیک کاربرد ندارد.
 • این نوع کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک بهترین گزینه به شمار می رود.
 • برای خانه هایی که فرزند کوچک دارند، استفاده از کابینت های بدون دستگیره رایج است.

کابینت ام دی اف درب مگنتی

قیمت کابینت ام دی اف بدون دستگیره

در صورتی که فکر می کنید عدم وجود دستگیره در کابینت های ام دی اف باعث کاهش قیمت این محصول می شود باید به شما بگوییم که در اشتباه هستید زیرا مگنت و سایر یراق آلات به کار رفته در کابینت های دستگیره مخفی هزینه بالایی دارد. قیمت این نوع کابینت ها متغیر بوده و عوامل متعددی بر روی قیمت آن تاثیرگذار است.

نکات مهم هنگام خرید کابینت ام دی اف بدون دستگیره

برخی از افراد فکر می کنند که این کابینت ها به دلیل این که دسته ندارند ارزان تر هستند در صورتی که ابزار و یراق به کار رفته در این نوع کابینت ها نیز بودجه ای جداگانه نیاز دارد. مهم ترین موضوع در هنگام خرید کابینت‌های‌بدون‌د‌ستگیره، کیفیت مگنت های این کابینت ها می باشد. باید از کیفیت بالای مگنت های به کار رفته در این کابینت ها مطمئن شوید.

همچنین از آن جایی تماس دست ها با کابینت های مگنتی به صورت مستقیم است حتما باید در انتخاب رنک کابینت ام دی اف آشپزخانه خود توجهی بیشتری کنید چرا که برای مثال کابینت ام دی اف سفید طلایی که مگنتی یا بدون دستگیره هستند به صورت کثیف می شوند.توجه نمایید برای این که رنگ کابینت مورد علاقه تان را بیابید این بستر برای تان ایجاد شده است که شما می توانید با مراجعه کردن به قسمت بهترین رنگ کابینت اشپزخانه ، زیبا ترین رنگ را برای خانه تان انتخاب نمایید.

کابینت بدون دستگیره یا درب مخفی

کابینت بدون دستگیره بهتر است یا با دستگیره؟

کابینت ام دی اف درب مگنتی از لحاظ دیزاین مدرن تر بوده و ظاهری شیک تر دارد. این کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک بسیار کاربردی بوده و فضای بیشتری را به شما می دهد. ولی در نهایت انتخاب کابینت های دستگیره دار و یا بدون دستگیره بر عهده شما بوده و با توجه به سلیقه شما تعیین می شود.

در این مطلب اطلاعاتی راجع به مزایای کابینت بدون دستگیره برای تان توضیح دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد برای بهره مند شدن از جشنواره کابینت جوزی می توانید به قسمت کابینت های گلاس مراجعه نمایید و از تخفیف های واقعی بهره مند شوید.