01 آبان 1399

کاشی بین کابینتی نوعی کاشی است که در پشت سینک فضای خالی بین دو کابینت آشپزخانه یا به عبارت ساده تر هر فضای خالی که در آشپزخانه وجود دارد نصب میشود و باعث زیبایی و ایجاد نمای خاص میشود. از کاشی بین کابینت آشپزخانه به دلایل مختلفی استفاده میشود که عمده ترین علت آن زیبایی بخشی و سهولت در نظافت است. بعد از انتخاب کابینت خود نوبت این است که با توجه به رنگ و جنس کابینت کاشی و دیوارپوش برای بین کابینتهای خود انتخاب کنید.

معرفی انواع کاشی بین کابینتی جدید

کاشی های بین کابینتی یکی از نکات ریز ولی پر اهمیت است که در هنگام اجرای دکوراسیون باید به آن توجه ویژه داشته باشید. انتخاب درست کاشی بین کابینتی، زیبایی آشپزخانه شما را دوچندان خواهد کرد. همانطور که انتخاب اشتباه کاشی بین کابینتی باعث میشود تا از زیبایی کابین های شما کاسته شود. پس در انتخاب دیوارپوش بین کابینتی دقت لازم را داشته باشید.

توجه داشته باشید تمیز کردن انواع کابینت بسیار متفاوت می باشد به همین خاطر شما می توانید با مراجعه کردن به قسمت های مربوطه از نحوه ی تمیز کردن اطلاع یابید.

کاشی بین کابینتی جدید

چگونه کاشی بین کابینتی مناسب انتخاب کنیم؟

اگر کابینت شما شما ساده است و از یک رنگ در ساخت آن استفاده شده است و شما تمایل دارید تا از رنگ های بیشتری در دکور آشپزخانه خود بهره ببرید بهتر است از کاشی با طرح مزاییک که از چند رنگ مختلف در ساخت آن استفاده شده است استفاده کنید. استفاده از این کاشی ها یک تنالیته رنگی را با خود به همراه می‌آورد و آشپزخانه شما را از یکنواختی خارج میکند.

توجه داشته باشید در وب سایت گروه طراحان جوزی این امکان برای شما فراهم آورده شده است که شما می توانید کابینت های تان را به صورت اقساطی تعویض نمایید به همین جهت شما می بایست به قسمت کابینت اقساطی مراجعه و اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان فروش با شما ارتباط برقرار نمایند.

کاشی بین کابینتی ممبران

کاشی بین کابینت ممبران

همتنطور که میدانید کابینت ممبران دکوراسیون کلاسیک را برای شما ایجاد میکند پس بهتر است برای کاشی بین کابینت ممبران از طرح های سنتی و نوستالژیک استفاده کرده تا این حس کلاسیک بودن را به اوج خود برسانید.

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

رنگ سفید یکی از رنگهایی است که برای انواع جنس کابینت از جمله کابینت های گلاس ممبران و ام دی اف استفاده میشود. کابینت سفید یکی از محبوب ترین رنگها است که به راحتی میتوانید هر نوع کاشی بین کابینت آشپزخانه را برای آن استفاده کنید.

 

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

کاشی های آینه ای

این کاشی های بین کابینتی با درخشندگی خود زیبایی چشم نوازی را به آشپزخانه شما هدیه میدهد. استفاده از این نوع کاشی بین کابینت آشپزخانه تمام نگاه ها را به سمت خود جذب میکند. کاشی آینه ای با جلوه ای که به آشپزخانه شما میدهد فضا را تجملاتی و مزین میکند. دیگر مزیت استفاده از این نوع کاشی بین کابینتی تمیز کردن آسان آن است.

دیوار پوش بین کابینتی چیست؟

برای پوشش دیوارهای آشپزخانه علاوه بر کاشی میتوانید از سنگ یا شیشه دیوار پوش نیز بهره ببرید در شکل زیر از سنگ کوارتز طبیعی به عنوان دیوار پوش آشپزخانه استفاده شده است.

دیوار پوش شیشه ای برای فضای بین کابینت آشپزخانه

دیوارپوش شیشه ای یکی از جدیدترین متریال های موجود در بازار است. دیوار پوش شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد که با توجه به رنگ کابینت های خود میتوانید یکی از آنها را جهت پوشش دیوارهای بین کابینت آشپزخانه استفاده نمایید. دیوار پوش های شیشه ای علاوه بر شفافیت و زیبایی به راحتی تمیز میشوند و برای نظافت آنها نیاز نیست ساعت ها وقت بگذارید.

توجه داشته باشید با توجه به نیاز های مکرر افراد برای تان مطلبی راجع به جدیدترین مدل کابینت سفید برای آشپزخانه آماده کرده ایم امیدواریم با انتشار این مطلب آگاهی تان افزایش یابد.