19 شهریور 1399

انواع مدل کابینت هایگلاس برای آشپزخانه های امروزی

کابینت های گلاس یکی از انواع کابینت های MDF است اما با پلکسی گلاس روکش شده است. جنس این روکش به گونه ای است که از شیشه سبک تر و مقاوم تر است. روکش کابینت هایگلاس باید از جنس مرغوب انتخاب شود زیرا اگر روکش UV این ورقه با کیفیت نباشد، لبه های آنها به هنگام برش و ساخت کابینت هایگلاس دچار پریدگی میشود.

مدل کابینت هایگلاس برای آشپزخانه هایی کاربرد دارد که بقیه اجزای دکوراسیون منزل مدرن و ساده باشند. کابینت هایگلاس دارای تنوع رنگی بسیار بالایی است و به دلیل شفافیت باعث منعکس شدن نور نیز میشود که این خاصیت میتواند به روشن شدن فضای آشپزخانه نیز کمک کند.

از ویژگی های بارز گلاس ها میتوان به شفافیت آن اشاره کرد و به دلیل همین شفافیت و زیبایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده از کابینت گلاس به دلیل شفافیت و زیبایی موجب چشم نواز شدن فضای آشپزخانه میشود. قیمت کابینت های گلاس از کابینت ام دی اف کمی بالاتر است. اما به طور کلی این نوع کابینت از نظر اقتصادی در دسته کابینت های مقرون به صرفه طبقه بندی میشوند.

 

جدیدترین مدل کابینت هایگلاس آشپزخانه های ایرانی

 

در بازار یکی از پر طرفدارترین ، کابینت آشپزخانه ، کابینت هایگلاس است. این محبوبیت ناشی از مزایای فوق العاده ای است که این نوع کابینت با خود به همراه دارد. از جمله ویژگی کابینت های گلاس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

زیبایی ظاهری و شفافیت خیره کننده

جنس کابینت هایگلاس همانند شیشه است و سطح بسیار صیقلی و شفافی دارد. هنگامی که از کابینت هایگلاس رنگی در آشپزخانه خود استفاده میکنید این اطمینان داشته باشید که هرکسی که وارد آشپزخانه شما شود، عاشق دکوراسیون آن خواهد شد. زیرا به دلیل سادگی و زیبایی خیره کننده ای که دارد باب میل بسیاری از افراد میباشد.

طرح و رنگ متنوع

روکش کابینت هایگلاس که پلکسی گلاس نام دارد در رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته میشود. پس هنگام خرید کابینت هایگلاس دست شما برای انتخاب باز است و محدودیتی از این بابت نخواهید داشت.

 نظافت آسان

به دلیل سطح صیقلی و صاف کابینت هایگلاس تمیز کردن آن بسیار آسان است و نیازمند وقت و انرژی زیادی نیست. تنها با یک دستمال مرطوب به سادگی میتوانید آلودگی ها را از سطح کابینت از بین ببرید.

 مقاوم در برابر پوسیدگی و رشد قارچ

یکی از علل ایجاد قارچ و پوسیدگی، رطوبت است. پلکسی گلاس جنسی همانند شیشه دارد پس امکان نفوذ آب به داخل مغزی کابینت وجود ندارد. پس با خرید کابینت هایگلاس از گروه طراحان جوزی از این بابت آسوده خاطر خواهید بود.

نکات انتخاب دستگیره برای کابینت هایگلاس

در مدل های جدید کابینت هایگلاس از دستگیره استفاده نمیکنند و یا از دستگیره مخفی استفاده میکنند. اما اگر شما میخواهید که کابینت شما دستگیره داشته باشد، سعی کنید از دستگیره های فلزی، براق و مدل های کشیده استفاده کنید. این نوع دستگیره ها با کابینت هایگلاس تناسب زیادی داشته و باعث زیبایی بیشتر کابینت هایگلاس شما میشود.

در ادامه نمونه ای از جدیدترین مدل های کابینت هایگلاس را مشاهده میکنید.

 

جدیدترین مدل کابینت هایگلاس

قیمت کابینت هایگلاس،مدل کابینت هایگلاس جدید

تازه ترین مد برای کابینت هایگلاس

 

کابینت های گلاس 2021

 

کابینت های گلاس صورتی

کابینت هایگلاس شیری

 

کابینت هایگلاس رنگی رنگی

کابینت هایگلاس سفید طوسی

مدل کابینت هایگلاس سفید بنفش

مدل کابینت های گلاس قهوه ای برای آشپزخانه

 

مدل کابینت هایگلاس سفید