26 شهریور 1399

برای طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه از انواع رنگ ها استفاده می شود و محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود ندارد. با این وجود استفاده از رنگ های روشن به ویژه انواع مدل کابینت سفید بسیار متداول شده است. استفاده از کابینت سفید یکی از نشانه های مدرن بودن دکوراسیون آشپزخانه است.

چرا مدل کابینت سفید محبویبت دارد؟

از آنجایی که آشپزخانه یکی از اصلی ترین قسمت های هر خانه است، انتخاب رنگ کابینت نیز نیازمند دقت و توجه است. همچنین رنگ سفید مظهر پاکی و روشنایی است و استفاده از این رنگ حس تازگی و خوبی را به آشپزخانه شما میدهد. همچنین رنگ سفید باعث بزرگتر دیده شدن فضا میشود و استفاده از کابینت های سفید رنگ میتواند برای اشپزخانه های کوچک بسیار کارآمد باشد.

در چند سال گذشته استفاده از رنگ سفید در آشپزخانه بسیار ترند شده و در همه کشورها به ویژه ترکیه و آمریکا از مدل کابینت سفید طلایی و کابینت سفید قهوه ای استفاده زیادی می کنند. از دیگر مواردی که در رابطه با کابینت سفید باید به آن اشاره کرد بازتاب نور است. رنگ سفید نور را کاملا بازتاب کرده و باعث روشن شدن فضای آشپزخانه میشود.

نکته : در برخی از موارد ممکن است افرادی نوع براقیت کابینت را دوست داشته باشند به همین خاطر از همین نوع کابینت ها برای کمد دیواری شان استفاده می کنند توجه داشته باشید که سلیقه هر شخص به نوعی می باشد و شما نیز می توانید از این نوع کابینت های براق برای کمد دیواری های تان استفاده نمایید.

بهترین مدل کابینت سفید برای آشپزخانه

مزایای استفاده از مدل کابینت سفید در آشپزخانه

  • رنگ سفید کابینت با گذشت زمان از مد نمی افتد و همواره زیبایی خود را دارد.
  • سفید یک رنگ خنثی است و به راحتی میتوان با هر رنگی ست شود. کابینت سفید مشکی و کابینت سفید طلایی از ترند های مدل در سال 2020 است
  • رنگ سفید حس تازگی و تمیزی را به آشپزخانه شما هدیه میدهد.
  • کابینت سفید باعث بازتاب نور میشود.
  • رنگ سفید کابینت باعث بزرگتر دیده شدن آشپزخانه میشود.

معایب استفاده از کابینت سفید برای آشپزخانه

  • رنگ سفید روشن‎ترین رنگ در میان رنگهاست. به همین دلیل به سرعت کثیف میشود و مداوم باید کابینت های خود را تمیز کنید.
  • به دلیل اینکه رنگ سفید یک رنگ خنثی است، بنابراین یک آشپزخانه با کابینت سفید های گلاس کمی بی روح است. ترکیب رنگ سفید با سایر رنگها میتواند جذابیت زیادی را به آشپزخانه شما بدهد.
  • تغییر رنگ کابینت های سفید یکی از اصلی ترین معایب آن است. اگر کابینت ها از جنس مرغوبی ساخته نشده باشند ( کابینت سفید ام دی اف یا کابینت سفید های گلاس ) حتما بعد از مدتی تغییر رنگ داده و ظاهر آشپزخانه را به شدت زشت میکند.

حتما مراجعه کنید: جدید ترین کابینت آشپزخانه کدام مدل می باشد؟

کابینت ممبران سفید طلایی

نحوه نگهداری کابینت سفید آشپزخانه

اگر از کابینت سفید برای دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده میکنید، این نکته را به یاد داشته باشید که به خوبی از آن مراقبت کنید تا ترک یا شکستی در آن ایجاد نشود. کابینت MDF سفید اگر دچار شکستگی یا ترک شود از فاصله خیلی دور هم دیده میشود. اگر این اتفاق ناگوار برای کابینت سفید شما افتاد اطراف آن ترک یا شکستگی را به خوبی با روزنامه بپوشانید و با کمی اسپری سفید آن را رنگ کنید.

کابینت ممبران لاکچری

کابینت های گلاس سفید

تقریبا تمام جنس های کابینت دارای رنگ سفید هستند. کابینت های گلاس سفید یکی از زیباترین مدل های کابینت مدرن برای آشپزخانه های امروزی است. کابینت های گلاس سفید اکلیکی یا سفید طوسی مانند یک منبع نور در آشپزخانه شما عمل میکند و باعث روشن تر شدن فضا میشود. شما میتوانید جدیدترین مدل کابینت های گلاس سفید را از گروه طراحان جوزی با بهترین کیفیت بخواهید.کابینت بدون دستگیره

کابینت ممبران سفید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که طراحی آشپزخانه کلاسیک و سنتی را می پسندین، بدون شک مدل کابینت ممبران سفید بهترین گزینه برای شماست. هنر منبت کاری روی کابینت ممبران سفید رنگ حس داشتن یک آشپزخانه سلطنتی را به شما می دهد. گروه جوزی زیباترین مدل های کابینت ممبران در رنگ های صدفی، کرم و قهوه ای را برای شما طراحی خواهد کرد.

کابینت مدرن سفید رنگ

در این مطلب اطلاعاتی راجع به جدیدترین مدل کابینت سفید برای کابینت آشپزخانه در اختیارتان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد.

برای دریافت تفاوت های میان کابینت انزو و ام دی اف می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.