04 مرداد 1399

شناخت بهترین کابینت کار تهران

اگر شما در فکر نصب یا تعویض کابینت آشپزخانه خود هستید حتما درگیر این موضوع شده اید. در واقع پیدا کردن بهترین کابینت کار تهران یکی از مهم ترین مراحل نصب و تعویض کابینت در این شهر پر جمعیت می باشد. یک کابینت کار خوب می تواند نمای آشپزخانه شما را با بهترین ایده ها و کیفیت کار بالا، به کلی تغییر دهد.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با کابینت سازی و مراحل نصب کابینت آشنا کنیم و به شما در مورد انتخاب کابینت کمک کنیم. برای آشنایی با تمامی موضوعات لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

 

انتخاب بهترین کابینت کار تهران

 

آشنایی با اجزای کابینت

کابینت ها از لوازم پرکاربرد منزل می باشند و از موارد زیر تشکیل شده اند :

در کابینت

درب های کابینت به طور کلی دارای انواع مختلفی هستند که انواع با کیفیت تر آن معمولا ساخت کشور ترکیه می باشند. همچنین در کشور خودمان هم کارخانه هایی هستند که اقدام به تولید درب های کابینت می کنند.

معمولا دارای ضخامت 18 میلی متر می باشند که روی آن ها یا با لایه PVC یا نوع خاصی پلی استر پوشیده شده است که مقاومت آن ها را افزایش داده است.این درها در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند.

بدنه ی کابینت

در انتخاب بدنه کابینت باید به دو مورد بسیار توجه کنید، اولین مورد جنسب بدنه کابینت که بهتر است از جنس کابینت mdf باشد و دوم نوارکاری لبه های کابینت که بهتر است همرنگ بدنه کابینت باشد.

صفحه کابینت

صفحات کابینت چون بیشترین سطح با آب و اجسام نوک تیز را دارند بهتر است از جنسی انتخاب شوند که از مقاومت بالایی در برابر خش و رطوبت برخوردار باشند، بهترین گزینه برای این کار صفحه 32 میلی متری MDF با روکش HPL می باشد.

مراحل کابینت سازی

ساخت کابینت دارای مراحلی می باشد که به ترتیب زیر می باشد :

  • مشاهده فضای آشپزخانه شما و ارائه طرح های پیشنهادی از سوی کابینت ساز
  • انتخاب نوع مواد اولیه
  • اندازه گیری
  • برش کاری
  • لبه زنی
  • شیار زنی
  • سوراخ زنی
  • مونتاژ
  • انتقال کابینت به محل نصب

 

بهترین کابینت کار تهران چه کسی می باشد؟

تا به این جای متن احتمالا با برخی از کابینت سازی های تهران آشنا شدید شما می توانید کابینت های تان را با رنگ های مختلف سفارش دهید اما اگر چه هنوز رنگ مورد علاقه تان را پیدا نکرده اید می توانید به بخش بهترین رنگ کابینت آشپزخانه مراجعه نمایید و از رنگ های زیبا لذت ببرید.

بهترین کابینت سازی تهران

کابینت ساز خوب باید مانند یک مهندس دقیق و مانند یک هنرمند از ایده های مختلف بهره ببرد و بتواند کابینت شما را با زیباترین طراحی و دقیق ترین اندازه گیری ها نصب کند. کابینت ساز های مجموعه جوزی این افتخار را دارند، تا با بهره بردن از هر دو ویژگی بهترین و زیباترین کابینت ها را برایتان بسازند.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شه باشد و از شما بابت مطالعه این مطلب متشکریم توجه داشته باشید که این امکان برای شما ایجاد شده است که شما می توانید کابینت های منزل تان را به صورت قسطی خریداری نمایید به همین منظور شما می توانید با مراجعه کردن به قسمت کابینت اقساطی ، سفارش خود را ثبت نمایید و از کابینت های درجه یک لذت ببرید.