قیمت کابینت های گلاس
توضیحات اولیه

برای طراحی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل خود انتخاب های زیادی دارید، تا از بین انواع کابینت آشپزخانه، بهترین مدل را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. در چند سال اخیر استفاده از مدل کابینت های گلاس در بین طراحان دکوراسیون جا افتاده است، و موجب شده تا بسیاری از افراد به دنبال قیمت کابینت های گلاس و برآورده هزینه آن باشند.

توضیحات بیشتر

قیمت کابینت های گلاس در سال 2020

برای طراحی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل خود انتخاب های زیادی دارید، تا از بین انواع کابینت آشپزخانه، بهترین مدل را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. در چند سال اخیر استفاده از مدل کابینت های گلاس در بین طراحان دکوراسیون جا افتاده است، و موجب شده تا بسیاری از افراد به دنبال قیمت کابینت های گلاس و برآورده هزینه آن باشند.

 

قیمت کابینت هایگلاس در سال 2020

قیمت کابینت هایگلاس

 

تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا با مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت کابینت های گلاس آشنا شوید.

حتما بخوانید: قیمت کابینت

کابینت هایگلاس چیست؟

بیشتر کابینت های، هایگلاس از ورق اکلیریک ساخته می شوند. این جنس روکش در واقع یک نوع پلاستیک مصنوعی با کیفیت بالا است که اغلب به صورت ورق جایگزین شیشه می شود. اکریلیک برخلاف شیشه از مقاومت بالایی برخودار می باشد. این کابینت ها با درخشش بالا برای آشپزخانه هایی با سبک مدرن مناسب هستند.

نحوه قیمت گذاری کابینت هایگلاس

مهمترین نکته ای که به عنوان یک مشتری درمورد قیمت باید بدانید این است، که هزینه های ساخت کابینت های گلاس به دلیل کاربرد روکش براق و پلاستیکی بیشتر از کابینت MDF است.

نوع طرح و مدل انتخابی، متراژ آشپزخانه برای کابینت های هوایی و زمینی، نوع روکش کابینت ( ایرانی و خارجی ) ، جنس یراق آلات به کار رفته در تعیین قیمت این نوع کابینت ها متفاوت است.

قیمت یک متر کابینت های گلاس

کابینت های زمینی و دیواری از نظر قیمت باهم یکسان نیستند و طبق قانون اتحادیه کابینت سازان، کابینت زمینی ( ۶۰ درصد ) و کابینت دیواری ۴۰ درصد از قیمت کل کابینت های گلاس را شامل می شود.

برای محاسبه قیمت کابینت هایگلاس در ابتدا کل فضای آشپزخانه ( عمق و ارتفاع ) اندازه گیری می شود، پس از اندازه گیری متراژ زمینی، جای یخچال، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی و گاز از متراژ کابینت زمینی کم می شود.

حتما بخوانید: کابینت آشپزخانه

انواع روکش در تعیین قیمت های کابینت های گلاس

همان طور که اشاره شد کابینت های گلاس نیز نوعی از کابینت ام دی اف است که با روکش های پلاستیکی و شفاف پوشیده شده است، انواع روکش های کابینت های گلاس از موارد زیر ساخته میشوند :

  • روکش پلی گلاس

از بین تمام روکش های رایج برای کابینت آشپزخانه، روکش پلی گلاس با برندهای مختلف در بازار از مقاومت و شفافیت بالایی برخودار است، انتخاب روکش پلی گلاس بر افزایش قیمت این نوع کابینت می افزاید.

  • روکش اکریلیک

روکش اکریلیک نسبت به بقیه ی روکش ها از ضخامت و براقیت بیشتری برخودار است. در صورت وجود خش می توانید با پولیش آن را به حالت اول برگردانید.

  • روکش ملامینه

روکش ملامینه دارای کمترین قیمت در بین روکش های کابینت است. همچنین میزان براقیت این نوع روکش بسیار کم است و خیلی زود مات می شود.

  • روکش پی وی سی

روکش یو وی و روکش پی وی سی از دیگر روکش های رایج برای کابینت های های گس است. انتخاب هر نوع از این روکش ها توسط کابینت ساز شما در کیفیت، دوام و قیمت کابینت هایگ لاس آشپزخانه تان تاثیر گذار است.

روکش پی وی سی با اسم های دیگری همچون روکش کلاسیک براق، وکیوم براق و ممبران براق نیز معروف است. این روکش بعد از ایجاد طرح یا ابزار می تواند بر روی درب کابینت پرس شود و نیازی به نوار کاری لبه درب ها نیست.

بازه ی قیمتی کابینت هایگلاس

برای محاسبه قیمت باید به نکات مختلفی توجه کنید، تا بتوانید تخمین درستی از هزینه های خود به هنگام نوسازی داشته باشید. در حال حاضر کمترین قیمتی که می توانید برای کابینت های گلاس هزنیه کنید، از مبلغ ( 2 میلیون تومان ) برای های گلاس های ایرانی و مبلغ ( 2 تا 5 میلیون تومان ) به بالا برای کابینت های های گلاس خارجی شروع می شود.

 

قیمت کابینت هایگلاس در سال 2020

قیمت کابینت هایگلاس

 

ممنون از شما عزیزان که تا آخر این مطلب همراه ما بودید.

گروه جوز کابینت با کارنامه درخشانی که در تولید انواع کابینت آشپزخانه و انواع کمد دیواری دارد، توانسته با استفاده از استاندارد های جهانی، متریال با کیفیت، نیروی انسانی متخصص رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت انواع کابینت آشپزخانه از جمله کابینت های گلاس با شماره  091128407018 تماس بگیرید.

 

مشاهده گالری

کابینت جوزی با 20 سال فعالیت

شما یک طراح هستین و یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید به متن های برخورده اید که با نام لورم ایپسوم شناخته می‌شوند.

09128407018
تماس با ما